klimatizace

Klimatizace HEAT bodovala v Riu na olympijských hrách

I díky klimatizaci zapůjčené od naší společnosti jste mohli v roce 2016 sledovat olympijské přenosy z Ria de Janeiro.


Ačkoli srpen patří v Jižní Americe zimě, průměrné denní teploty se v Brazílii od těch letních příliš neliší. Zatímco našim sportovcům na plážích a rozpálených hřištích jsme mohli pouze držet palce, české zpravodajství jsme dokázali podpořit mnohem účinněji. Outdoorová mobilní klimatizace značky Thermobile zajistila pohodu a komfortní pracovní prostředí pro sportovní komentátory a techniky pavilonu České televize.


Do Ria jsme dopravili model robustního mobilního chlazení Coolmobile CR 17, které spolehlivě ohřívá, chladí i odvětrává. Klimatizace dokáže ochladit vzduch až o 15 °C oproti nasávané teplotě a zákazníci si mohou zvolit i verzi s chlazením již od 10 °C. I v Riu se nám potvrdily skvělé vlastnosti této chladicí jednotky – snadná přeprava, jednoduchá manipulace, vysoká účinnost a variabilita použití.


Mobilní klimatizaceThermobile typ Coolmobile CR 17 jsme za vás v Riu úspěšně otestovali v extrémních podmínkách. Nyní se můžete plně spolehnout, že vás nezklame během plánované firemní akce, ani při nenadálých situacích způsobených např. havárií stávajícího chlazení, zvýšenými teplotami na pracovištích apod.

×